Seznamy dětí do tříd pro š.r. 2014/2015
1.Třída Motýlci –horní budova 3-4 roky
1.Kučírková Kristýna
2.Genčúr Jakub
3.Havel Tomáš
4. Vitvická Anežka
5.Rittsteinová Lea Ráchel
6.Růžek Mikuláš
7.Brázda David
8.Dvořáková Eliška
9.Künzelová Martha
10.Vitásek Michal
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
p.uč. Smoradová a Hadrabová
2. třída Sovičky- horní budova 4-5let
1.Boušková Johana *
2.Hájek Jan*
3.Šjanar Ondřej*
4.Sýkora Tobiáš Vilém*
5.Heliman Vojtěch*
6.Synek Jáchym*
7.Lívová Eliška *
8.Janda Petr*
9.Campo Cristina*
10.Campo Veronica*
11. Sottnerová Julie*
12.Kubelíková Klára*
* Pokud nebude do 31.8. 2014 dokončena přestavba třídy Berušek (místo kuchyně), budou tyto děti dočasně ve třídě Motýlků(pouze do dokončení stavby) ,potom se přesouvají do své třídy Soviček. Doufáme, že snad tato situace nenastane.
13.Jirotová Sarah #
14.Jirotová Sofie #
15.Nguyen Thnag Thung #
16.Svoboda Samuel Petr #
17.Martínková Daniela #
18.Kotěborská Ema #
19.Štěpničková Denisa #
20.Vávrová Adéla #
21.Kuryljak Maxim#
22.
# tyto děti budou ve třídě Soviček od začátku ,pokud nebude stavba Berušek dokončena včas,budou zde Berušky spolu s nimi do dokončení stavby
p.uč. Mátlová a Zapletalová
3.třída Berušky- horní budova předškoláci
1.Boháček Lukáš
2.Dvořáček Václav
3.Kchunt Jakub
4.Popik Arťom
5.Malířová Klára
6.Řízek Vojtěch
7.Vopatová Laura Věra
8.Krištůfek Pavel Jan
9.Ditrich Benjamin
10.Macháčková Klára
11.Beštová Barbora
12.Černochová Michaela
p.uč. Bollardtová
4.třída Veverky –spodní budova předškoláci
1.Foubíková Lucie
2.Získalová Tereza
3.Pětík David
4.Hlaváček Karel
5.Pávková Justýna
6.Vajčener Matěj
7.Hora David
8.Kerlický Oldřich
9. Novák David
10.Vaňo Dominik
11.Mrštná Pavla
12.Matoušková Adriana
13.Coates Charlotte Marie
p.uč. Jagriková
5.třída Ptáčci –spodní budova předškoláci
1.Boček Patrik
2.Vlnas Ondřej
3.Křížová Johana
4.Králová Veronika
5.Dittrichová Anežka
6.Čermáková Kateřina
7.Bohuňková Barbara
8.Vlčková Linda
9.Vávra Matyáš
10.Kiliánová Nela
11.Rabiňáková Ráchel
12.Slavíčková Andrea
13.Kolesová Barbora
14.Kekrtová Justýna
15.Prosecká Klára
16.Trachta Denis
17.Vašina Josef
18.Žemlička Jakub
19.Řeháková Markéta
20.Břinčilová Tereza
21.Břinčilová Eliška
22.Báča Mikuláš
23.Volf Sebastian
p.uč. Koryntová a Kutmonová